Twoje IP to: 54.226.25.74
 
Menu »  Świat SoftwareSprzętGame ArenaWebmasteringHacking i BezpieczeństwoZrób To SamTricki z Windows • Porady Komputerowe • SłowniczekKursyZa darmo w sieciDownloadGry On-LineStrefa TatypsychopatyRedakcjaHistoria Strony!Forum!Linki
<<Powrót do strony głównej portalu
Instrukcja: Własny Server WWW.
Prosty sposób na założenie serwera WWW na potrzeby własnej strony.


Pewnie niejedna osoba czytająca ten artykuł posiada swoją własną stronę www i pewnie z pośród tych osób znajduje się pare takich co chcą zrobić porządny download na stronie. Niestety darmowe serwery mają najwyżej 100mb :-( , a za większe trzeba płacić i to słono, a i te są za małe. Jeżeli posiadasz stałe łącze z publicznym adresem IP, najlepszym na to sposobem jest zainstalowanie w swoim kompie Apacha. W ten sposób twój komputer stanie się serverem www. Apacha można zciągnąć u nas w dziale download !! Gdy już zassacie pliczek uruchomcie go. Waszym oczom ukaże się Instalator, który z pewnością umiecie obsłużyć :-). Następnie wejdź do pliku " ścieżka w której zainstalowałeś apacha/conf/httpd.conf".
I znajdź fragment:
Konfiguracja Apache

Teraz w miejsce " you@your.adress" wpisz swój adres e-mail a w miejsce localhost wpisz swojego hosta lub IP. 
Jeżeli niewiesz jakie masz IP to wedź w dos-a i wpisz komendę winipcfg (Windows 98) lub ipconfig (Win XP). No to już wszystko teraz wystarczy włączyć apacha.
Aby połączyć się ze swoją witryną www należy w przeglądarkę wpisać http://swojeIP lub host i jesteś.

 

 

©Copyright Eksakomp.XP.pl    Wszelkie prawa zabronione.